Kabbalah.info - Kabbalah Education and Research Institute

كتاب زوهر

کتاب زوهر در مورد جهان درون ما نوشته شده ، جهان روحانی. هیچ کتاب دیگری در مورد آنچه در داخل ما اتفاق می افتد نوشته نشده.

برخورد صحیح تر

اشخاصی تصور می کنند زوهر کتابیست که اصول اخلاقی و رفتار شایسته راتوضیح می دهد. همچنین مجازات برای کسانی که طبق آن عمل نمی کنند .

ادامه مطلب...
 

تاریخچه کتاب زوهر مقدس

در قرن دوم میلادی، حدود ۱۸۰۰سال پیش، "رابی شیمعون بریوخای" ملقب به "راشبی" با پسرش، "رابی العاذار" در غار کوچک و تاریکی  بنام "ایدرا ربا" در جنگلی که شهر "تسفات" را احاطه نموده و در دامنه کوه "میرون" قرار دارد، از قیصر روم پنهان شده بودند.

 

مهمترین بازیچۀ زندگی

کتاب زوهر کتاب خاصی محسوب می شود و همه معتقدند که در لابلای اوراق آن  اسرار بسیاری نهفته شده و دارای قدرت خاص و کیفیت ویژه ای است.

 

طرز مطالعه کتاب زوهر

 

استفاده از سولام

solamاز آنجایی که هدف ما در هنگام مطالعه کتاب زوهر، جذب نور احاطه کننده است پس چرا ما به جای اصل این کتاب، آن را همراه با تفسیرهای بعل هسولام مطالعه می کنیم؟
ادامه مطلب...
 

مالک هستی

58"مالک هستی" قدرتی است که انسان را به اوج احساس روحانیت می رساند. این احساس والا در حکمت کبالا "هستی" یا "زندگی" خوانده می شود. "مقدمه کتاب زوهر مقدس" 
ادامه مطلب...
 

یافتن گنج گرانبها

otsar1"ربی شیمعون در گوشه ای نشست و شروع به گریه کرد و این چنین گفت: وای اگر که این راز را آشکار کنم، و وای اگر که آن را آشکار نکنم... زیرا اگر آشکار نکنم قوانین الهی را از دست خواهند داد، و اگر آشکار کنم شاید به گوش کسی برسد که لیاقت این راز ها را نداشته باشد". مقدمه ایدرا رابا، کتاب زوهر
ادامه مطلب...
 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

آخرین انتشارات

book_10

از پراکندگی تا هماهنگی
- خواندن کتاب
- خرید کتاب

آموزش رایگان کبالا به زبان انگلیسی