Kabbalah.info - Kabbalah Education and Research Institute

دروس راو لایتمن

فریاد های بی ثمر

بخشی از درس از کتاب "شامعتی" 22.09.11

ادامه مطلب...
 

دانش شگفت انگیز- 3

مطمئناً مفاهیم جدید زیادی در دو درس اول وجود دارند، هرچند یک تلاش قابل توجه برای ساده کردن این مواد درسی صورت گرفته اما ممکن است احساس غرق شدن و سردرگمی در اصطلاحات جدید را تجربه کنید. به همین دلیل، شاید مایل باشید که دو فصل اول را یکبار دیگر مرور کنید. مواد درسی ارائه شده در این قسمت کمی فنی تا حدی خشک است اما برای راه رسیدن به هدف طراحی شده اند.

ادامه مطلب...
 

دانش شگفت انگیز-2

تبریک می گوییم! شما درس اول را انجام دادید. اما پرسش هایی پیش می آیند، "همه آنچه که باید همراه با من انجام داده شود، چه چیزهایی است؟" پاسخ این پرسش آسان است: "تقریباً همه چیز". می بینید که ما تنها به خاطر یک دلیل آفریده شده ایم: دریافت و پذیرش لذت و حظ مطلق، کامل و نامحدود. اما برای کامل کردن این بحث، باید بدانیم که این سیستم  معروف به "دنیاهای معنوی"، چگونه عمل می کند؟ هر قانونی که جهان مادی و جسمانی ما تحت آن عمل می کند و پیش می رود، از دنیاهای معنوی (روحانی) ناشی می شود. این دنیاهای معنوی به منزله مکانهایی هستند که که ارواح ما پیش از اینکه ما متولد شویم در آنجا بوده اند، این دنیاها جاهایی هستند که ما پس از پایان حیات و زندگیمان به آنجا باز می گردیم.
ادامه مطلب...
 

دانش شگفت انگیز-1

راو یهودا اشلگ در نوشته هایش به ما توضیح می دهد که نوری که از آفریدگار صادر می شود، مشخص کننده میل و خواسته آفرینش موجودات و نیز خشنودی آنهاست. ممکن است به یاد داشته باشید که نور شور و تاثیر آفریدگار یا همان لذت است.
بخشی از کتاب "دانش شگفت انگیز" - براساس نوشته های راو میخائل لایتمن
 

مقاله ترتیب جلسه گروه

مقاله ترتیب جلسه گروه

 

آخرین انتشارات

book_10

از پراکندگی تا هماهنگی
- خواندن کتاب
- خرید کتاب

آموزش رایگان کبالا به زبان انگلیسی