Приймайте активну участь
у виправленні світу шляхом
розповсюдження науки Кабала

Внести Маасер
Bank Transfer Details

Маасер

Маасер належить до рівня осягнення, якого ми повинні досягти на протязі підготовчого періоду до виходу в духовність. Вхід в духовність залежить від розвитку бажання осягнути властивість Творця - здатність любити – настільки, що воно стає важливішим за всі інші бажання. Як я можу досягти такого рівня важливості? Одному досягти цього неможливо, але у моїх друзів, які прагнуть тієї ж мети, також є невелика кількість цієї важливості. Чим більше я об’єднаюсь із цими друзями таким чином, щоб кожен із нас відчував цю важливість як спільну для нас всіх, тим більше я наближусь до мети. Крім того, я повинен допомогти знайти нових друзів, нові точки (іскри) в серці, які тільки починають займатися, тому що тільки завдяки нашому спільному рівню важливості ми зможемо досягти нашу духовну мету.

То яким же чином сплата маасеру (щомісячний фінансовий внесок 10% від доходу) є складовою цієї картини? Поступово важливість досягає такого рівня, коли я готовий сплатити за те, щоб отримати «ліки» від духовної хвороби, що зветься егоїзмом. Лікування поширюється на ті точки в серці у світі, які все ще сплять. Наші спільні зусилля полягають у розвитку цих точок через пасивні засоби, які звуться «розповсюдженням». Я підтримую ці зусилля в двох напрямках: моїм часом і моїм внеском – тим, що надане мені Творцем (моїм фінансовим внеском – Маасером).

Нікого і ніколи не примушують сплачувати Маасер. Онлайн-курси, веб-сайти, матеріали – все доступне безкоштовно сьогодні і надалі буде, як і раніше, доступне без усілякого зв’язку з тим, сплачує хтось Маасер чи ні. Але коли я досягаю такого рівня важливості (або у мене є бажання досягти його і, таким чином, я намагаюсь діяти, немов я вже відчуваю його), я починаю сприймати внесок Маасера як життєву необхідність для мого духовного життя, а не як тягар. Бажання отримувати, однак, ніколи не погодиться з цим і знаходить безліч справді поважних причин для заперечення. Саме тут у нас є можливість для духовної роботи, коли ми піднімаємось вище за те, що говорить нам наше бажання отримувати, и замість цього спрямовуємо себе на досягнення нашої духовної мети.

Зворотній зв’язок

(972)-354-194-19 Ми відповідаємо на дзвінки с 9:00 до 20:00 за ізраїльським часом.
(Live representative 9am – 8pm IST)

Питання зі сплати Маасера – maaser@kabbalah.info
Технічна підтримка – support@kbb1.com
Питання відділу, відповідальному за Маасер – finance@kabbalah.info

Наша адреса:

Bnei Baruch – Kabbalah L’Am Association

12 HaRABASH str., P.O.B.7422 Petah Tikva 4934829 Israel
Phone No: +972-1-700-509-209 Fax: +972-3-541-9425